Maak kennis met de mensen van Noorda Accountants

Johannes Noorda

Jaarrekeningen en advies

Tel: 050 - 5757370

j.j.noorda@noorda.nl

Foto Johannes Noorda

Nathan Bosch

Jaarrekeningen en financieel management

n.bosch@noorda.nl

Robin Lemmerman

Jaarrekeningen en financieel management

Tel: 050 - 5757372

r.lemmerman@noorda.nl

Marjanne Hoving

Jaarrekeningen en financieel management

Tel: 050 - 5757371

m.hoving@noorda.nl

Foto Marjanne Hoving

Harry Stubbe

Salarisadministrateur MKB

Tel: 050 - 5757374

h.stubbe@noorda.nl

Foto Harry Stubbe

Henk Sturing

Salarisadministrateur MKB

Tel: 050 - 5757373

h.sturing@noorda.nl

Foto Henk Sturing

Jaap van Santen-Pijper

Jaarrekeningen en financieel management

Tel: 050 - 5757375

j.vansanten-pijper@noorda.nl

Foto Jaap van Santen-Pijper

Ria Koning

Jaarrekeningen en financieel management

Tel: 050 - 5757379

m.g.koning@noorda.nl

Foto Ria Koning

Suzanne Verbeek

Administraties, receptie en telefoon

Mycha Henriquez

Administraties, receptie en telefoon

Foto Mycha Henriquez

Alie van der Laan

Administratie

Foto Alie van der Laan

Yvonne Baron

Administratie

Foto Yvonne Baron